LatestNews

Szkolenie Excel Cognity

Szkolenie Excel Cognity

Zapraszamy na kursy z MS Office m.in. szkolenie excel organizowane przez firmę szkoleniowo – doradczą Cognity z Krakowa.

Specjalnie dla osób, które pragną poszerzać swoje kwalifikacje przygotowaliśmy kursy Office. Cognity posiada wykwalifikowanych trenerów. Dane szkolenie Office przeznaczony jest dla osób o rożnym stopniu zaawansowania VBA, które zawsze dostosowane są do posiadanych umiejętności przez uczestników szkolenia PowerPoint.
Każde szkolenie Excel tworzony jest przez kadrę profesjonalnych trenerów i grupę ekspertów firmy Cognity. Każde szkolenie organizowane jest z myślą, o jak najlepszym zapoznaniu uczestników z danym programem z pakietu MS Office, tak aby potrafili samodzielnie wykorzystać zdobytą wiedzę w codziennej pracy po zakończeniu dedykowanego szkolenia.
Szkolenie VBA charakteryzuje się tym, że wykładowca dokładnie zapoznaje Kursantów z opcjami, które umożliwią im pełne wykorzystanie możliwości jakie oferuje ten program. Cognity organizuje również tematyczne kurs jak np. kurs Excel Branżowy. Są to m.in. kurs Excel w Analizach Danych, szkolenie Excel w Logistyce, kurs Excel w Analizach Sprzedaży, szkolenie Excel dla Finansistów i Księgowych oraz kurs Tabele Przestawne. Podczas Naszych autorskich szkoleń Kursanci zapoznają się z programem Excel i będą wykonywać w nim różne zadania. Dzięki tym kursom będą umieli wykonywać obliczenia z zastosowaniem adresowania względnego i bezwzględnego, kopiować formuły, stosować zarówno funkcje obliczeniowe jak i logiczne, analizować i wyszukiwać dane, a także tworzyć i edytować wykresy. Ponadto nauczą się grupować, sortować i filtrować dane w tabeli przestawnej, importować dane ze źródeł zewnętrznych oraz przeprowadzać prognozowanie finansowe.

Szkolenie Visual Basic w Excelu to kurs, który tworzony jest zmyślą dla zainteresowanych osób, którzy chcą poznać ogólne zasady kodowania algorytmów w VBA , a także chcieliby nauczyć się jak tworzy się aplikacje, na których będą pracować inni użytkownicy w firmie. Nasze szkolenie VBA w Excelu nauczy uczestników zajęć jak rejestrować, uruchamiać i zabezpieczać makropolecenia. Poznają również jak zarządzać kodem VBA, archiwizować i przenosić kod oraz najważniejsze skróty klawiszowe. Oprócz tego Kursanci dowiedzą się o podstawach programowania w programie, typach danych VBA, przetwarzaniu tekstów, łączeniu ciągów znaków oraz funkcjach przetwarzających ciągi znaków.
Kurs Word stworzyliśmy specjalnie dla osób, które chciałyby efektywniej współpracować z edytorem tekstu i przygotowywać profesjonalne dokumenty. To szkolenie Word dedykujemy właśnie osobom, które nie znają programu Microsoft Word lub znają go tylko pobieżnie, ale chcą nauczyć się sporządzać profesjonalne listy, pisma czy używać korespondencji seryjnej.
Dla naszych Klientów prowadzimy również kurs PowerPoint.
Kurs PowerPoint

pozwoli uczestnikom tworzyć profesjonalne oraz ciekawe prezentacje multimedialne. Kurs PowerPoint wzbogacony jest o tematy związane ze sztuką prowadzenia perfekcyjnej prezentacji. Kursanci podczas szkolenia PowerPoint dowiedzą się jak wstawiać do prezentacji tabele, obrazy, wykresy, a także jak stworzyć własny szablon z firmowym logiem. W trakcie kursu PowerPoint trener porusza również kwestie związane z komunikacją werbalną i niewerbalną pojawiającą się w trakcie prowadzenia prezentacji dla większej grupy słuchaczy.
Kurs Access to kurs, który wprowadza uczestników w tematy ściśle związane z tworzeniem baz danych oraz ich archiwizacją. Szkolenie Access oferujemy osobom, które nie znają programu lub znają tylko jego podstawowe zagadnienia, ale chcą zdobyć umiejętność dotyczącą tego właśnie programu. Na poziomie zaawansowanym uczestnik szkolenia będzie tworzyć zaawansowane kwerendy z wykorzystaniem języka SQL, przygotować bazę danych dla zewnętrznych użytkowników. Takie szkolenie pozwoli mu stworzyć złożone formularze i raporty z wykresami oraz zabezpieczyć dane i nadawać uprawnienia.
Cognity jest firmą szkoleniowo-doradczą, która oferuje kursy na najwyższym poziomie merytorycznym. Dokładamy wszelkich starań, aby szkolenia organizowane przez firmę Cognity były idealnie dostosowane do oczekiwań Klientów. Nasi wykwalifikowani trenerzy to wieloletni praktycy z cennym doświadczeniem w branży szkoleniowej.
Firma Cognity

organizuje kursy Office w Krakowie a także w innych miastach Polski. Na specjalną życzenie Klienta, Cognity specjalizuje się w przygotowywaniu szkoleń otwartych i zamkniętych na terenie całego kraju również w weekendy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy dumni, że tak wielu znanych i cenionych partnerów biznesowych z całej Polski zaufało nam. Dziękujemy i zapraszamy do współpracy z Nami.

Pozostałe wpisy o szkole oraz edukacji: