LatestNews

Przedszkole Wrocław

Przedszkole Wrocław

Przedszkole Wroclaw (5)Pamiętacie jeszcze swój pierwszy dzień, kiedy rodzice zaprowadzili was do przedszkola? Mimo, że dziś mam już kilkanaście lat, tego dnia nic nie wymaże mi z pamięci.
Pamiętam, że przedszkole Wrocław nie było daleko umiejscowione, co było dodatkowym atutem, jeżeli chodzi o czas i pieniądze. Z tego co mi opowiadają rodzice nie byłam dzieckiem problemowym, łatwo nawiązywałam nowe znajomości i to chyba mi zostało już do dzisiaj.
Pierwszy dzień w przedszkolu był dla mnie czymś całkowicie nowym. Bardzo się cieszyłam, kiedy mogłam poznać nowe koleżanki. W końcu na tym mi zależało. Gdy zobaczyłam salę pełną zabawek – radość nie miała końca. Tak, dzieci lubią zabawki. Zawsze marzyłam o wózku dla lalek, ale nigdy tego nie dostałam, dlatego gdy zobaczyłam sprzęt w przedszkolu byłam zachwycona.
Z moim bratem niestety były problemy od pierwszego dnia. Krzyczał i płakał i nie chciał, aby rodzice go zostawili. Dopiero gdzieś po miesiącu czasu mu to wszystko przeszło. Z niego to zawsze takie dzikus był.

Pozostałe wpisy o szkole oraz edukacji: