LatestNews

LO w Wyszkowie

LO w Wyszkowie

LO Norwid Wyszków
Nie wiemy z żoną, co zrobić. Nasz syn uparł się na LO Norwid Wyszków. Wszystko pięknie, bo to dobre liceum, ale dostałem propozycję awansu i z Wyszkowem to niekoniecznie po drodze. Wiem, dobro dziecka najważniejsze, ale to tak nie działa. Są inne dobre szkoły, a życie przecież kosztuje. To są najgorsze, najtrudniejsze decyzje, bo nie da się tego wyważyć – długofalowe ewentualne korzyści, bo lepsza płaca, nowe możliwości albo trwanie przy sprawdzonych rozwiązaniach – nasza córka ukończyła LO Norwid Wyszków i wspomina ten okres jako złote czasy.

Uparł się.

Bo koledzy, bo dziewczyna – ale on jest przecież nastolatkiem; nie raz i nie dwa zmieni zdanie w życiu. Z zakochaniem też nie będzie miał raczej problemów – to wykapany ojciec, przystojniak, bystrzacha!

Pozytywy.

Książki będzie miał po Asi. Szkoła jest blisko naszego mieszkania, w bezpiecznej okolicy, a małżonka ma do pracy dwa kroki dosłownie. Renoma, solidni nauczyciele – tak, to wszystko ma znaczenie, ale dlaczego jednak moim kosztem?

słowa kluczowe: zjazd absolwentów cały film, irena zdunek, liceum ogólnokształcące wyszków, pbs bank wyszków, miss wyszkowa, liceum norwida wyszków, elżbieta knap, nowy wyszkowiak praca

Pozostałe wpisy o szkole oraz edukacji: