LatestNews

Kurs Excel

Kurs Excel

Z siedzibą na Krakowskim Kazimierzu zaprasza na najwyższej jakości kursy m.in. kurs Excel przeznaczone zarówno dla odbiorców prywatnych jak i biznesowych. Nasze kursy przygotowane są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu teorii, jak i praktyki różnego rodzaju zagadnień informatycznych. W zależności od stopnia zaawansowania słuchaczy nasi trenerzy w inny sposób przygotowują program, według, którego poprowadzą np. kurs PowerPoint. Szkolenia nasze zaprojektowane są w taki sposób, aby słuchacz wyniósł z nich wiedzę na temat rozwiązywania problemów dotyczących danego zagadnienia, na które może natrafić w swojej pracy.
Cognity zapewnia odbiorcy materiały szkoleniowe, wśród których są : podręcznik opisujący zagadnienia omawiane podczas szkolenia oraz opisy ćwiczeń „krok po kroku”, oraz nieograniczony czasowo dostęp do ćwiczeń w wersji elektronicznej, w ramach Strefy Wiedzy Cognity.

Każde szkolenie Excel rozpoczyna się od etapu, na którym trener dokładnie zapoznaje słuchaczy z narzędziami, które umożliwią im zrozumienie mechanizmów funkcjonowania danego programu oraz pełne wykorzystanie jego funkcji.

odbiorca może zdecydować się na opcję kursu Excel w różnych wariantach: podstawowym – dwudniowym oraz podstawowym przekrojowym – trzydniowym. Z zakresu znajomości programu Excel firma Cognity przygotowuje także szkolenia tematyczne jak np. kurs Excel Branżowy ale też kurs Excel w Analizach Danych, kurs Excel w Logistyce, szkolenie Excel w Analizach Sprzedaży, szkolenie Excel dla Finansistów i Księgowych oraz szkolenie Tabele Przestawne.

Odbiorca w trakcie kursu Excel, w zależności od preferowanego rodzaju kursu, dowie się w jaki sposób wykonywać obliczenia z zastosowaniem adresowania względnego i bezwzględnego, stosować zarówno funkcje obliczeniowe jak i logiczne, kopiować formuły, analizować i wyszukiwać dane, a także tworzyć i edytować wykresy. Ponadto nauczy się grupować, sortować i filtrować dane w tabeli przestawnej, importować dane ze źródeł zewnętrznych oraz przeprowadzać prognozowanie finansowe.

Klient decydujący wybrać
Cognity

do organizacji kursu Word, może zdecydować się na jedną z dwóch opcji – szkolenie Word Średniozaawansowany lub Zaawansowany. Po kursie nasz klient będzie potrafił używać podstawowych narzędzi do edycji tekstu, bezproblemowo poruszać się po pliku tekstowym, stworzyć estetyczny i czytelny dokument z elementami takimi jak np. tabele. Po odbyciu szkolenia Word na wyższym poziomie zaawansowania będzie potrafił też, posługiwać się zaawansowanymi funkcjami edytora tekstu, korzystać z wbudowanych stylów i tworzyć własne.
Kurs Outlook jest kolejną propozycją dla każdego kto w swej codziennej pracy odbiera e-maile. Wzięcie udziału w szkoleniu nauczy go jak zarządzać wiadomościami, korzystać z opcji Dziennika, Zadań, Notatek kalendarza.

Z kolei Kurs PowerPoint ma za zadanie przeszkolić słuchacza z zasad i praktyki tworzenia prezentacji multimedialnych, ale też przedstawić mu zasady przedstawiania prezentacji przed publicznością

.
Osoby zainteresowane zasadami tworzenia baz danych i ich archiwizacją powinny zainteresować się usprawnieniem swojej pracy, dzięki wiedzy, którą oferuje im szkolenie Access.
Do innych przykładowych programów, których dotyczą szkolenia organizowane przez firmę Cognity należy szkolenie Project, VBA, Photoshop, Illustrator, CorelDraw, InDesign.

Dynamicznie rozwijająca się firma Cognity m.in. organizuje kursy MS Office w Krakowie a także w innych miastach Polski.

Warto pamiętać, że nawet w przypadku dłuższych kursów, słuchaczowi może umknąć jakaś interesująca dla niego informacja. Klienci naszej firmy nie muszą się tym obawiać, ponieważ oferujmy im opiekę poszkoleniową, dzięki której mogą zwrócić się do swojego trenera nawet wiele dni po szkoleniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączyło do potężnej grupy, naszych znanych i cenionych, partnerów biznesowych z całej Polski. Dziękujemy i zapraszamy do współpracy z nami.

Pozostałe wpisy o szkole oraz edukacji: